See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LF HK – DNS pro laboratorní chemikálie a spotřební laboratorní materiál – Kategorie 1 – Výzva 01-2026
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je jednorázová dodávka rozpouštědel LC-MS Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je jednorázová dodávka rozpouštědel HPLC, gradient grade a rozpouštědel p.a. Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je jednorázová dodávka suplementů pro buněčné kultivace
Vorherige Bekanntmachung: 14674-2020
Interne Kennung: LFHKDNS01-K1-01-2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien, 24320000 Organische Grundchemikalien, 24322000 Alkohole, Phenole, Phenolalkohole und ihre halogenisierten, sulfonierten, nitrierten oder Nitrosoderivate; technische Fettalkohole, 24322200 Einwertige Alkohole, 24322210 Methanol, 24322220 Ethanol, 24965000 Enzyme
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Část 1 – Rozpouštědla LC-MS
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je jednorázová dodávka rozpouštědel LC-MS
Interne Kennung: Část 1 – Rozpouštědla LC-MS
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien, 24320000 Organische Grundchemikalien, 24322000 Alkohole, Phenole, Phenolalkohole und ihre halogenisierten, sulfonierten, nitrierten oder Nitrosoderivate; technische Fettalkohole, 24322200 Einwertige Alkohole, 24322210 Methanol, 24322220 Ethanol
Los: LOT-0007
Titel: Část 3 – Suplementy pro buněčné kultivace
Beschreibung: Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je jednorázová dodávka suplementů pro buněčné kultivace.
Interne Kennung: Část 3 – Suplementy pro buněčné kultivace
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien, 24320000 Organische Grundchemikalien, 24965000 Enzyme
Los: LOT-0006
Titel: Část 2 – Rozpouštědla HPLC, gradient grade a rozpouštědla p.a.
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je jednorázová dodávka rozpouštědel HPLC, gradient grade a rozpouštědel p.a.
Interne Kennung: Část 2 – Rozpouštědla HPLC, gradient grade a rozpouštědla p.a.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24322000 Alkohole, Phenole, Phenolalkohole und ihre halogenisierten, sulfonierten, nitrierten oder Nitrosoderivate; technische Fettalkohole, 24000000 Chemische Erzeugnisse, 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien, 24320000 Organische Grundchemikalien, 24322200 Einwertige Alkohole, 24322210 Methanol, 24322220 Ethanol