See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud watergangen, natuurlijk ingerichte gebieden en keringen district Boven Aa 2026-2028 RAW-raamovereenkomsten AM25009 en AM25010
Beschreibung: De contractvorm betreft een RAW-raamovereenkomst. De opdrachten die verstrekt worden op basis van de RAW-raamovereenkomsten betreffen diensten. Het uit te voeren werk is gelegen in het beheersgebied van waterschap Aa en Maas, district Boven Aa. De RAW-raamovereenkomst bestaat uit 2 percelen. Perceel 1 (AM25009): Rayon Asten en Someren. Perceel 2 (AM25010): Rayon Helmond. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Watergangen en waterkeringen a. Het maaien van watergangen; b. Het maaien van werkpaden en waterkeringen; c. Het verzamelen, opladen en afvoeren van vrijgekomen maaisel; d. Het baggeren van watergangen; e. Het 3D-meten van maai- en baggerwerk bij watergangen tot 6 m breedte; f. Herprofileren en opknappen van werkpaden en taluds; g. Het aanbrengen van beschoeingen; h. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden. Natuurlijke ingerichte gebieden a. Het maaien van natuurlijk ingerichte gebieden; b. Het maaien van bloemrijk grasland/onderhoudspad; c. Het bijmaaien rondom obstakels zoals afrasteringen en poorten/hekken; d. Het maaien van oever- en watervegetatie natuurlijke oevers; e. Het maaien van ruigtestroken; f. Het maaien van oever- en watervegetatie poel-wiel-vijver, nevengeul, inham en paaibaai; g. Het maaien van rietkraag; h. Het verzamelen, opladen en afvoeren van vrijgekomen maaisel; i. Het snoeien en dunnen van houtachtige beplanting; j. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RAW-raamovereenkomst AM25009 (rayon Asten en Someren)
Beschreibung: Rayon Asten en Someren
Los: LOT-0002
Titel: RAW-raamovereenkomst AM25010 (rayon Helmond)
Beschreibung: Rayon Helmond