309025-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – „Wykonanie programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania inwestycyjnego pn.: ,,Budowa dostępu morskiego do Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu””
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania inwestycyjnego pn.: ,,Budowa dostępu morskiego do Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu””
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa dostępu morskiego do Głębokowodnego terminalu kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu” w ramach Projektu pn.: ,,Budowa dostępu morskiego i kolejowego do głębokowodnego terminalu kontenerowego w porcie zewnętrznym Świnoujście”. Program funkcjonalno-użytkowy jest opracowaniem niezbędnym do rozpoczęcia procedury przetargowej na opracowanie dokumentacji projektowej i wykonawstwo w systemie „Projektuj i buduj”. Opracowanie stanowi dokumentację przedprojektową niezbędną do ustalenia opisu zamierzenia inwestycyjnego oraz planowanych kosztów i czasu prac projektowych oraz robót budowlanych, związanych z budową dostępu morskiego do Głębokowodnego Terminala Kontenerowego w Świnoujściu. Szczegółowy zakres usługi określony został w Opisie przedmiotu zamówienia i projekcie Umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Zamawiający z przyczyn technicznych, ekonomicznych i organizacyjnych udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowić będzie przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia. Niniejsze zamówienie jest jedną z części, które będą realizowane w ramach zadania pn.: ,,Budowa dostępu morskiego i lądowego do Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu”.
Vorherige Bekanntmachung: 50789-2025
Interne Kennung: NZP-092/7/IIB-II-17/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa dostępu morskiego do Głębokowodnego terminalu kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu” w ramach Projektu pn.: ,,Budowa dostępu morskiego i kolejowego do głębokowodnego terminalu kontenerowego w porcie zewnętrznym Świnoujście”. Program funkcjonalno-użytkowy jest opracowaniem niezbędnym do rozpoczęcia procedury przetargowej na opracowanie dokumentacji projektowej i wykonawstwo w systemie „Projektuj i buduj”. Opracowanie stanowi dokumentację przedprojektową niezbędną do ustalenia opisu zamierzenia inwestycyjnego oraz planowanych kosztów i czasu prac projektowych oraz robót budowlanych, związanych z budową dostępu morskiego do Głębokowodnego Terminala Kontenerowego w Świnoujściu. Zamówienie obejmuje: a) Pomiary batymetryczne dna akwenu, wykonanie sondażu po przeprowadzonych pomiarach. b) wykonanie Programu Funkcjonalno – Użytkowego wraz z dokumentacją towarzyszącą; c) wykonanie prezentacji w formacie PowerPoint będącej odzwierciedleniem treści opracowania oraz wizualizacja komputerowa w formacie 3D przedstawiająca propozycję zagospodarowania terenu; d) wykonanie kompletu uzgodnionych notatek ze spotkań okresowych spisanych podczas realizacji dokumentacji; e) udzielanie na pisemny wniosek Zamawiającego pisemnych wyjaśnień do zgłoszonych wątpliwości dotyczących treści opracowanych dokumentów i ewentualne uzupełnianie szczegółów dokumentacji w trakcie trwania procedury przetargowej na wybór wykonawcy dokumentacji projektowej i robót budowlanych oraz udział w procedurach kontrolnych i odwoławczych f) wykonane jednolitego tekstu Programu Funkcjonalno-Użytkowego wraz z dokumentacją towarzyszącą po zakończeniu procedury przetargowej na wybór wykonawcy dokumentacji projektowej i robót budowlanych. Szczegółowy zakres usługi określony został w Opisie przedmiotu zamówienia i projekcie Umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Wymagany przez Zamawiającego termin realizacji zamówienia: a) Etap I – 180 dni od podpisania umowy. b) Etap II - przewidywany czas trwania procedury przetargowej na wybór wykonawcy dokumentacji projektowej i robót budowlanych oraz udział w ewentualnych postępowaniach odwoławczych – w okresie od 181 dnia do 420 dnia od podpisania umowy. Wykonawca udzieli Zamawiającemu rękojmi i gwarancji jakości na 36 miesięcy na wykonane opracowań wchodzących w skład Przedmiotu Umowy. Okres gwarancji i rękojmi rozpoczyna bieg od daty odbioru Przedmiotu Umowy (podpisania przez Strony Protokołu zdawczo-odbiorczego końcowego, z którego wynikać będzie, że przedmiot Umowy został odebrany bez istotnych zastrzeżeń. Odpowiedzialność reguluje Tytuł XI Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki rękojmi i gwarancji określone zostały w § 4 Projektu Umowy.