2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mobilnego systemu magazynowania energii wykonanego w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej (LiFePO4) o mocy znamionowej wynoszącej nie mniej niż 100 kW i pojemności znamionowej wynoszącej nie mniej niż 215 kWh wraz ze stacją szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych wyposażoną w 2 punkty ładowania DC CCS 2.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego systemu magazynowania energii wykonanego w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej (LiFePO4) o mocy znamionowej wynoszącej nie mniej niż 100 kW i pojemności znamionowej wynoszącej nie mniej niż 215 kWh wraz ze stacją szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych wyposażoną w 2 punkty ładowania DC CCS 2, każdy z możliwością pracy z mocą 180 kW, przy czym sumaryczna moc dwóch punktów jest nie mniejsza niż 180 kW oraz jeden punkt AC (typu 2) o mocy nie mniejszej niż 22 kW, wraz z nadrzędnym systemem sterowania i nadzoru klasy SCADA oraz aparaturą telemechaniczną, zabezpieczeniową i pomiarową w punkcie przyłączenia. Opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami technicznymi zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ (formularz szczegółowy opisu zamówienia). Zakupiony przedmiot zamówienia powinien być wysokiej jakości, kompletny, sprawny technicznie, bezpieczny, fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, gotowy do pracy, wolny od wad materiałowych i prawnych, wyprodukowany nie wcześniej niż w II półroczu 2024 r
Interne Kennung: WE.ZP.261.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31158000 Ladegeräte, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1