See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb ostrahy a dozoru pro Národní zemědělské muzeum, s.p.o.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb fyzické ostrahy a dozoru v prostorách zadavatele. Fyzickou ostrahou je ochrana věcí movitých a nemovitých, prostor či jiných chráněných zájmů zadavatele, včetně ochrany zdraví a života zaměstnanců zadavatele a ostatních osob přítomných v těchto prostorách, dozor nad instalovanými bezpečnostními prvky technické a režimové ochrany, v 24-hodinovém režimu případně jiném režimu podle požadavku zadavatele. Mimořádnými požadavky zadavatele je služba bezpečnostní přepravy nebo doprovodu při přepravě finančních hotovostí, cenností nebo sbírkových předmětů a služba zajištění ostrahy při akcích pořádaných zadavatelem týkající se konání společenských, kulturních a komerčních aktivit nad rámec běžného provozu.
Interne Kennung: 37 - p - 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001