See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor tuinonderhoud voor kinderdagverblijven en kantoren van Helan patrimonium.
Beschreibung: De procedure heeft tot doel een dienstverlener te vinden voor het onderhoud van de tuinen van hoofdzakelijk de kantoren van Helan Onafhankelijk Ziekenfonds en kinderdagverblijven (KDV’ s) van Helan Kinderopvang vzw. De locaties van Helan Onafhankelijk Ziekenfonds en Helan Kinderopvang vzw bevinden zich in Antwerpen – Limburg – Vlaams Brabant, Oost en West Vlaanderen.
Interne Kennung: Helan 2025-017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Helan 2025-017 - 1
Beschreibung: Locaties in Antwerpen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Helan 2025-017 - 2
Beschreibung: Locaties in West- en Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Helan 2025-017 - 3
Beschreibung: Locaties in Limburg
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Helan 2025-017 - 4
Beschreibung: Locaties in Vlaams-Brabant
Interne Kennung: 4