2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup średniego samochodu ratowniczo — gaśniczego z napędem 4x4”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach projektu „ Doposażenie OSP Węgleszyn w nowy samochód ratowniczo- gaśniczy wraz z wyposażeniem jednostki w niezbędny sprzęt i wyposażenie do ratowania życia oraz przeciwdziałania klęskom żywiołowym” który jest współfinansowany z następujących środków: Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021 – 2027 Działania 2.5 „Gospodarowanie zasobami wody i przeciwdziałanie klęskom żywiołowym” Priorytet 2. „Fundusze Europejskie dla środowiska ” 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymagań określono w załączniku nr 6 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 54855-2025
Interne Kennung: BZP.U1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001