2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorartikelen Koninklijke Auris Groep
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één (1) leverancier voor de leveringen van kantoorartikelen, zoals dat omschreven is in de aanbestedingsleidraad en bijhorende bijlagen. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver die de beste prijs-kwaliteit verhouding heeft uitgebracht. Deze Raamovereenkomst betreft de levering van kantoorartikelen op de diverse locaties van Opdrachtgever. Binnen de scope van de opdracht vallen alle locaties van Auris (zowel audiologische centra als onderwijslocaties, op dit moment ± 37 locaties).
Interne Kennung: Kantoorartikelen 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met de gegunde opdrachtnemer zal een overeenkomst voor de duur van achtenveertig (48) maanden worden afgesloten. Na het verstrijken van deze looptijd kan de overeenkomst door de opdrachtgever optioneel met twee (2) keer vierentwintig (24) maanden, worden verlengd.