309212-2026 - Wettbewerb
Polen – Musikinstrumente, Sportgeräte, Spiele, Spielwaren, Handwerks- und Kunstbedarf sowie Zubehör – Dostawa instrumentów muzycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa instrumentów muzycznych
BeschreibungZamawiający dokonał podziału zamówienia na 5 części: Część 1 Instrumenty dęte drewniane Część 2 Instrumenty dęte blaszane Część 3 Instrumenty strunowe wysokotonowe Część 4 Instrumenty strunowe niskotonowe Część 5 Instrumenty cyfrowostrunowe i perkusyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach: 1) Formularz asortymentowocenowy 2) Opis przedmiotu zamówienia 3) Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które może złożyć ofertę jeden Wykonawca. Zamawiający nie ogranicza liczby części, których można udzielić jednemu Wykonawcy. Zamawiający nie dopuszcza ofert wariantowych. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w niniejszej SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37000000 Musikinstrumente, Sportgeräte, Spiele, Spielwaren, Handwerks- und Kunstbedarf sowie Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelInstrumenty dęte drewniane
BeschreibungInstrumenty dęte drewniane
Optionen
Beschreibung der Optionenn/d
LosLOT-0002
TitelInstrumenty dęte blaszane
BeschreibungInstrumenty dęte blaszane
LosLOT-0003
TitelInstrumenty strunowe wysokotonowe
BeschreibungInstrumenty strunowe wysokotonowe
LosLOT-0004
TitelInstrumenty strunowe niskotonowe
BeschreibungInstrumenty strunowe niskotonowe
LosLOT-0005
TitelInstrumenty cyfrowo-strunowe i perkusyjne
BeschreibungInstrumenty cyfrowo-strunowe i perkusyjne