309239-2025 - Ergebnis
Tschechien – Verschiedene Ersatzteile – Dynamický nákupní systém na dodávky náhradních dílů pro autobusy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky náhradních dílů pro autobusy
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zavedení DNS na dodávky jednotlivých náhradních dílů pro provozované typy autobusů zadavatele, jejich komponentů a příslušenství k nim.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS na dodávky jednotlivých náhradních dílů pro provozované typy autobusů zadavatele, jejich komponentů a příslušenství k nim. DNS je podle struktury zákona zvláštním postupem zadávání veřejných zakázek podle části šesté, hlavy III. zákona. Zadavatel bude při jeho zavádění postupovat přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 zákona.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34913000 Verschiedene Ersatzteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 34139000 Fahrgestelle, 34211100 Karosserien für Busse, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 42120000 Pumpen und Kompressoren, 42142000 Teile für Getriebe und Antriebselemente, 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen, 42967000 Reglereinheit
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS na dodávky jednotlivých náhradních dílů pro provozované typy autobusů zadavatele, jejich komponentů a příslušenství k nim.
Interne KennungVZ - 5706/2025
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren