2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych z mechaniczno – biologicznej oczyszczalni ścieków w Rybniku – Orzepowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżący / sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie odpadu 19 08 05 z mechaniczno – biologicznej oczyszczalni ścieków w Rybniku – Orzepowicach. 2. Zamówienie będzie realizowane z zachowaniem wymogów określonych w obowiązujących przepisach w przewidywanej łącznej ilości około 8 500 Mg w terminie wykonywania umowy, przy czym dzienna ilość wytwarzanych w oczyszczalni ścieków w Rybniku - Orzepowicach ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych wynosi średnio 24 Mg. Szczegóły w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001