See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych dla ginekologii do Apteki Szpitalnej w podziale na zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych dla ginekologiiv dla potrzeb Apteki Szpitalnej SP ZOZ MSWiA we Wrocławiu w okresie kolejnych 12 miesięcy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii I
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii II
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii III
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii IV
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii V
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii VI. Urodynamika
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii VII
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii VIII
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii IX
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii X
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii XI
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii XII
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii XIII
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii XIV
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii XV
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii XVI. Zestawy do stymulacji nerwów krzyżowych
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii XVII
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii XVIII