2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup mierników oraz urządzeń pomocniczych do mobilnego laboratorium badań powietrza w podziale na pakiety”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest doposażenie Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w aparaturę niezbędną do realizacji badań i pomiarów kontrolnych w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację, uruchomienie i prezentację poprawności pracy urządzeń, przeszkolenie w zakresie obsługi oraz materiały eksploatacyjne. 2.Postępowanie zostało podzielone na 9 pakietów (zwanych dalej „częściami”): Część 1: Zakup miernika do ciągłego, automatycznego oraz równoczesnego pomiaru stężenia pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5 (1szt.) Część 2: Zakup zestawu kalibracyjnego: kalibrator, wytwornica powietrza zerowego, kompresor (1szt.) Część 3: Zakup dataloggera (1szt.) Część 4: Zakup miernika BTEX z rozszerzonym zakresem mierzonych substancji (1szt.) Część 5: Zakup miernika stężenia amoniaku w powietrzu atmosferycznym (1szt.) Część 6: Zakup miernika stężenia siarkowodoru w powietrzu atmosferycznym (1szt.) Część 7: Zakup miernika stężenia formaldehydu w powietrzu atmosferycznym (1szt.) Część 8: Zakup aspiratora do poboru próbek powietrza do analizy chromatograficznej (1szt.) Część 9: Zakup zintegrowanego systemu do pomiarów meteorologicznych (1szt.) 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji, został określony w załączniku nr 7.1 – 7.9 do SWZ - odpowiednio dla części 1 - 9. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 4.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną część lub części zamówienia. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe w ramach pakietu, na który jest składana.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.4.2025.PC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38344000 Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 31644000 Diverse Datenaufzeichnungsgeräte, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup miernika do ciągłego, automatycznego oraz równoczesnego pomiaru stężenia pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7.1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.4.2025.PC cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup zestawu kalibracyjnego: kalibrator, wytwornica powietrza zerowego, kompresor
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7.2 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.4.2025.PC cz.2
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Los: LOT-0003
Titel: Zakup dataloggera
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7.3 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.4.2025.PC cz.3
Haupteinstufung (cpv): 31644000 Diverse Datenaufzeichnungsgeräte
Los: LOT-0004
Titel: Zakup miernika BTEX z rozszerzonym zakresem mierzonych substancji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7.4 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.4.2025.PC cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup miernika stężenia amoniaku w powietrzu atmosferycznym
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7.5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.4.2025.PC cz.5
Los: LOT-0006
Titel: Zakup miernika stężenia siarkowodoru w powietrzu atmosferycznym
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7.6 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.4.2025.PC cz.6
Los: LOT-0007
Titel: Zakup miernika stężenia formaldehydu w powietrzu atmosferycznym
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7.7 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.4.2025.PC cz.7
Los: LOT-0008
Titel: Zakup aspiratora do poboru próbek powietrza do analizy chromatograficznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7.8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.4.2025.PC cz.8
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Los: LOT-0009
Titel: Zakup zintegrowanego systemu do pomiarów meteorologicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7.9 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.4.2025.PC cz.9