309278-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Spielplatzausrüstungen – Leveren en plaatsen speel- en sporttoestellen gemeente Barendrecht
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeveren en plaatsen speel- en sporttoestellen gemeente Barendrecht
BeschreibungHet uit te voeren werk is verdeeld over diverse wijken binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Barendrecht. De taken bestaan in hoofdzaak uit het leveren en plaatsen van speel- en sporttoestellen. De inschrijver dient speel- en sporttoestellen met een zowel traditioneel als eigentijds, uitdagend en vernieuwend karakter te kunnen leveren en plaatsen (innovatief en educatief). De vormgeving van de toestellen refereert op een creatieve wijze zowel aan een eigentijds als aan een vernieuwend concept. De toestellen en de materiaalkeuze komen overeen met zowel herkenbare vormen, als ontwerpen met uitdagende styling en opvallend kleurgebruik.
Interne KennungB-00-0041
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
LosLOT-0000
TitelLEVEREN EN PLAATSEN SPEEL- EN SPORTTOESTELLEN
BeschreibungZie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne Kennung1