2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doplnění konfigurace stávající serverové infrastruktury
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks páskové knihovny, 2 ks diskových polí, 2 ks serverů, 4 ks SAN switchů s podporou výrobce, uvedením do provozu a zahořením. a základní konfigurací. Jedná se o doplnění konfigurace stávající serverové infrastruktury pro zajištění prostředí pro běh geoclusteru. a replikace v reálném čase. Z toho důvodu je nejnižší požadavek na část předmětu plnění veřejné zakázky výrobky i licence a obslužný software definován pomocí part numbers. Bez dodání specifikovaného předmětu veřejné zakázky není zadavatel schopen dosáhnout požadovaného účelu zadávacího řízení, tj. uvedením dodávky do provozu zajistit běh geoclusteru. Přesná specifikace je uvedena v technické specifikaci, která přílohou č. 3 této zadávací dokumentace a výkazu výměr, který je přílohou č. 4 této zadávací dokumentace. Zadavatel požaduje, aby všechna nabízená zařízení byla nová, nepoužitá a určená pro český trh. Pásková knihovna, diskové pole a SAN switche musí být dodána od jednoho výrobce.
Interne Kennung: NG/722/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ne