309280-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Geschwindigkeitskontrollkameras – Dopravně bezpečnostní kamerový informační systém (DBKIS) ve Zlíně - II.etapa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDopravně bezpečnostní kamerový informační systém (DBKIS) ve Zlíně - II.etapa
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rozšíření Dopravně bezpečnostního kamerového informačního systému (DBKIS) ve Zlíně, tj. úsekového certifikovaného měření rychlosti, jehož cílem je zvýšení bezpečnosti a plynulosti dopravy v problematických místech ve městě prostřednictvím automatizovaných technických prostředků s vysokým rozlišením snímané detekce záběru na dva jízdní pruhy s identifikací jednostopých vozidlech na všech definovaných místech. To vše v rámci kompatibility se stávajícím DBKIS s bezpečným přenesením datové věty do systému správy dopravních přestupků na MP Zlín. Zadavatelem požadované řešení spočívá v realizaci nových stanovišť úsekového měření rychlosti ve Zlíně (dle předepsané technické specifikace) a dále v zajištění pravidelného servisu a údržby předmětných úseků.
Interne KennungN006/26/V00009133
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené nadlimitní řízení podle § 3 písm. b) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34971000 Geschwindigkeitskontrollkameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten, 38570000 Regel- und Steuerinstrumente und -geräte, 63712710 Verkehrsüberwachung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDopravně bezpečnostní kamerový informační systém (DBKIS) ve Zlíně - II. etapa