See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop, het onderhoud en subscripties op Microsoft software
Beschreibung: Aankoop, het onderhoud en subscripties op Microsoft software
Interne Kennung: 0000757318 - 7000001052
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0000757318 - 7000001052 - 1
Beschreibung: Raamcontract voor de aankoop en het onderhoud van bestaande en nieuwe licenties, zoals voor subscripties op Microsoft software voor Infrabel, zijn dochterondernemingen en HR Rail Op eind 2023 hebben Infrabel, zijn dochterondernemingen, en HR Rail samen een “Enterprise Agreement” voor bijna 12.500 licenties M365 E5 of M365 F3, evenals enkele Visio, Project, … licenties en talloze Power Apps, Power Automate, Dynamics subscripties, etc. Infrabel heeft ook een “Server and Cloud Enrollment” met Visual Studio, Core Infrastructure Server suites, SQL, Azure … Aangezien de inhoud van het dossier dat aan de geselecteerde kandidaten zal worden overhandigd, als vertrouwelijk wordt beschouwd, dient u onze NDA in de bijlage bij de publicatie te ondertekenen en samen met uw dossier te overhandigen. Het bestek zal alleen worden toegezonden aan bedrijven die de NDA hebben ondertekend. Met betrekking tot de ondernemingen die in de punten 1 en 8 als kopers worden vermeld, willen wij verduidelijken dat de aanbestedende dienst voor deze opdracht Infrabel is. Deze opdracht dekt dus de behoeften van Infrabel en zijn dochterondernemingen, maar zou ook het voorwerp kunnen zijn van bestellingen voor andere potentiële begunstigden van de raamovereenkomst, namelijk HR-RAIL en Tuc Rail (die als aankopers worden vermeld).
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 0000757318 - 7000001052
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1