3094-2025 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Geräte – Dynamický nákupní systém na dodávky zdravotnických přístrojů pro ZZS JMK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky zdravotnických přístrojů pro ZZS JMK
BeschreibungPředmětem jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky zdravotnických přístrojů pro zajištění přednemocniční neodkladné péče (zejména přístroje pro nepřímou srdeční masáž, přístroje pro umělou plicní ventilaci a monitory životních funkcí), a to i včetně případného příslušenství a spotřebního materiálu nezbytných k používání pořizovaných přístrojů. Předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude podrobně vymezen ve výzvě k podání nabídek dle § 141 ZZVZ, která bude obsahovat rovněž technické a obchodní podmínky pro realizaci veřejné zakázky. Jestliže bude charakter pořizovaných zdravotnických přístrojů vyžadovat provádění bezpečnostně technických kontrol (dále jen ,,BTK“) či jiných kontrol či revizí definovaných návodem k použití či platnou legislativou, bude zadavatel vyžadovat v rámci plnění také provádění těchto činností.
Interne Kennung06_24
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001