2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Krzymów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Krzymów”, polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostawie i montażu: a) 255 instalacji fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych oraz 133 magazynów energii dla budynków mieszkalnych. Wszystkie budynki zlokalizowane są na terenie Gminy Krzymów, b) 59 instalacji powietrznych pomp ciepła co + cwu c) 30 instalacji gruntowych pomp ciepła co + cwu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 42511110 Wärmepumpen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Krzymów”, polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostawie i montażu: a) 255 instalacji fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych oraz 133 magazynów energii dla budynków mieszkalnych. Wszystkie budynki zlokalizowane są na terenie Gminy Krzymów, b) 59 instalacji powietrznych pomp ciepła co + cwu c) 30 instalacji gruntowych pomp ciepła co + cwu 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, wykonawczej i powykonawczej, we wszystkich wymaganych branżach, w zakresie instalacji wskazanych w ust. 1 powyżej, oraz sporządzenie instrukcji obsługi dla Beneficjentów oraz przedstawicieli Zamawiającego, b) uzyskanie niezbędnych pozwoleń, zgłoszeń, uzgodnień, opinii, ekspertyz lub innych opracowań / decyzji wymaganych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, c) wypełnienie, uzupełnienie i złożenie do lokalnego operatora kompletu dokumentów umożliwiających podłączenie Użytkownika do sieci jako Prosumenta, co zostanie potwierdzone oświadczeniem operatora o prawidłowo złożonym wniosku danej lokalizacji do zakładu energetycznego, oraz jako sprzedawca energii w przypadku instalacji których wielkość przekroczy ustawową wielkość zgodnie z ustawą OZE, d) wykonanie prób oraz elektrycznych pomiarów instalacji sprawdzających prawidłowe działanie aparatury, e) dostawa i montaż urządzeń, f) wykonanie systemu zarządzania energią, sterującego pracą systemu z podpięciem dostarczanych urządzeń, g) wykonanie niezależnego uziemienia instalacji, jeśli jest wymagane, h) wykonanie instalacji odgromowej, jeśli jest wymagane, i) uruchomienie układu i regulacje, j) szkolenie z obsługi wykonanej instalacji, k) konfiguracja aplikacji systemu nadzoru, l) wykonanie odpowiednich badań i pomiarów oraz sporządzenie protokołów, m) wykonanie niezbędnych otworów montażowych w celu wprowadzenia urządzeń, n) zamurowanie otworów montażowych po wprowadzeniu urządzeń, o) wykonanie przepustów w miejscach przejść tras kablowych przez ściany, dach lub inne przeszkody, p) uszczelnienie przepustów, q) wykonanie prac mających na celu doprowadzenie obiektów do stanu pierwotnego r) uzyskanie wymaganych prawem wszelkich pozwoleń, zgłoszeń, uzyskanie nowych warunków przyłączenia, lub innych wymaganych aktualnymi warunkami prawnymi, s) Przekazanie kart gwarancyjnych dla urządzeń i wyposażenia, t) Przeprowadzenie szkoleń w zakresie obsługi dla Beneficjentów oraz przedstawicieli Inwestora, u) Wykonywanie przez okres trwałości projektu (okres 5 – letni określony w PFU) wymaganych przepisami prawa i zaleceniami producentów przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, v) Udział we wszelkich odbiorach – częściowych czy końcowych, w) przygotowanie wyliczeń efektu ekologicznego do wszystkich zamontowanych instalacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31420000 Primärbatterien, 31422000 Batteriesätze, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 42511110 Wärmepumpen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak