30946-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – ZAKUP APARATURY MEDYCZNEJ DLA „KUTNOWSKIEGO SZPITALA SAMORZĄDOWEGO” SP. Z O.O. W CELU WZMOCNIENIA AMBULATORYJNEJ OPIEKI SPECJALISTYCZNEJ I ROZWOJU OPIEKI JEDNEGO DNIA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP APARATURY MEDYCZNEJ DLA „KUTNOWSKIEGO SZPITALA SAMORZĄDOWEGO” SP. Z O.O. W CELU WZMOCNIENIA AMBULATORYJNEJ OPIEKI SPECJALISTYCZNEJ I ROZWOJU OPIEKI JEDNEGO DNIA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury medycznej dla „Kutnowskiego Szpitala Samorządowego” Sp. z o. o., w celu wzmocnienia ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i rozwoju opieki jednego dnia, t.j.: Pakiet Nr 1 - Sprzęt i aparatura medyczna Pakiet Nr 2 - Wyposażenie niemedyczne Pakiet Nr 3 - Sprzęt komputerowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagane parametry techniczno-użytkowe zostały zawarte w Formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/21/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1 – Sprzęt i aparatura medyczna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagane parametry techniczno-użytkowe dla Pakietu Nr 1, zostały zawarte w Formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2 – Wyposażenie niemedyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagane parametry techniczno-użytkowe dla Pakietu Nr 2, zostały zawarte w Formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3 – Sprzęt komputerowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagane parametry techniczno-użytkowe dla Pakietu Nr 3, zostały zawarte w Formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen