2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych Miasta i Gminy Wiązów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Wiązów. Informacje dotyczące szacowanej ilości odebranych odpadów komunalnych oraz odpadów odebranych selektywnie na terenie Gminy Wiązów na okres 16 miesięcy: 1. 150101 Opakowania z papieru i tektury 57,5800 2. 150102 Opakowania z tworzyw sztucznych 296,9200 3. 150106 Zmieszane odpady opakowaniowe 3,5400 4. 150107 Opakowania ze szkła 233,4000 5. 200201 Odpady ulegajace biodegradacji 473,6900 6. 200301 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 1486,3100 Zestawienie ilości gospodarstw oraz ilości mieszkańców na terenie Gminy Wiązów – dane na dzień 01.01.2025r. 1. Ilość mieszkańców na dzień 01.01.2025 r. (6791): 1) Miasto – 2136; 2) Wioski- 4655; 2. Ilość gospodarstw ze złożonych deklaracji- 2085
Interne Kennung: BS.271.1.2025un
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001