309480-2025 - Wettbewerb
Polen – Computerserver – Dostawa urządzeń infrastruktury serwerowej i urządzeń bezpieczeństwa wraz z wdrożeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń infrastruktury serwerowej i urządzeń bezpieczeństwa wraz z wdrożeniem
Beschreibung1. Zakres zamówienie obejmuje dostawę następujących urządzeń i oprogramowania środowiska serwerowego wraz z usługą wdrożenia: 1) macierz dyskowa – 1 szt., 2) serwer dla systemu wirtualizacji – 4 szt., 3) switch SAN FC 32Gb – 2 szt., 4) switch Core (przełącznik szkieletowy) – 4 szt. 5) firewall (zapora sieciowa) – 2 szt., 6) rozbudowa oprogramowania środowiska wirtualizacyjnego Zamawiającego – Vmware subskrypcja – 60 miesięcy 7) wdrożenie: usługa instalacji, uruchomienia, pełna konfiguracja środowiska, migracji danych, migracja maszyn wirtualnych, parametryzacja, optymalizacja wydajności pracy środowiska wirtualnego oraz optymalizacja wydajności i integracja zasobów IT istniejących i nowo zamawianych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 2.1. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ); 2.1. projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami - stanowiące załączniki do specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach)
Interne KennungZP-D.271.50.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 32420000 Netzausrüstung, 32500000 Fernmeldebedarf, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje skorzystania z opcji.