2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi "analizy sprawowania kontroli"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług polegających na przeprowadzaniu analiz statusu kontrolnego i własnościowego podmiotów ubiegających się o wsparcie w ramach naborów prowadzonych przez Zamawiającego w Priorytecie FENG 05 „Wsparcie projektów realizujących cele inicjatywy STEP”. Zamówienie obejmuje przeprowadzenie oraz przekazanie Zamawiającemu maksymalnie 60 analiz w ramach zamówienia podstawowego oraz – w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji – dodatkowo maksymalnie 60 analiz, zgodnie z warunkami określonymi w PPU.
Interne Kennung: 14/26/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup usługi „analizy sprawowania kontroli"
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung, 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w ramach realizacji zamówienia przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Prawo opcji obejmuje przeprowadzenie oraz dostarczenie Zamawiającemu maksymalnie 60 (sześćdziesięciu) Analiz będących przedmiotem umowy. Szczegóły opisane zostały w PPU – załączniku nr 3 do SWZ.