2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi koszenia trawy i cięcia żywopłotów na gminnych terenach zewnętrznych, zarządzanych przez ZZK
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: 1) przygotowanie terenu przed przystąpieniem do wykonywania koszenia trawy/ cięcia żywopłotów, 2) koszenie trawy, cięcie żywopłotów, 3) uporządkowanie terenu i zagospodarowanie odpadów zielonych po wykonaniu usługi koszenia trawy i cięcia żywopłotów, w tym wywóz odpadów zielonych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 2. Zamawiający w celu usprawnienia zarządzania zasobem Gminy Wrocław podzielił go na rejony. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi koszenia trawy i cięcia żywopłotów na terenach zewnętrznych Gminy Wrocław, powierzonych w zarząd Zamawiającemu. Przedmiot zamówienia winien być realizowany w rejonach: O, P, T, R, S i U, w poniższych łącznych wielkościach:. 1) Powierzchnia łączna, na której ma być wykonywana usługa koszenia trawy: 442 992,43 m2. 2) Długość łączna, na której ma być wykonywana usługa cięcia żywopłotów: 24 435,92 mb. Zasób Gminy, na którym będzie realizowany przedmiot umowy - aktualny na dzień ogłoszenia postępowania - określa załącznik do SWZ (wykaz adresowy).
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/43/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: 1) przygotowanie terenu przed przystąpieniem do wykonywania koszenia trawy/ cięcia żywopłotów, 2) koszenie trawy, cięcie żywopłotów, 3) uporządkowanie terenu i zagospodarowanie odpadów zielonych po wykonaniu usługi koszenia trawy i cięcia żywopłotów, w tym wywóz odpadów zielonych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 2. Rejon R - Powierzchnia, na której ma być wykonywana usługa koszenia trawy: 182 792,56 m2. - Powierzchnia, na której ma być wykonywana usługa cięcia żywopłotów: 5 082,86 mb.
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/43/26 ZADANIE nr I
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: 1) przygotowanie terenu przed przystąpieniem do wykonywania koszenia trawy/ cięcia żywopłotów, 2) koszenie trawy, cięcie żywopłotów, 3) uporządkowanie terenu i zagospodarowanie odpadów zielonych po wykonaniu usługi koszenia trawy i cięcia żywopłotów, w tym wywóz odpadów zielonych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 2. Rejony S, U, O, P, T - Powierzchnia, na której ma być wykonywana usługa koszenia trawy: 260 199,87 m2. - Powierzchnia, na której ma być wykonywana usługa cięcia żywopłotów: 19 353,06 mb.
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/43/26 ZADANIE nr II