2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie terenów zieleni miejskiej oraz powiatowej zieleni przyulicznej na terenie miasta Brzeg w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie: - bieżącego utrzymania, konserwacji, porządkowania i pielęgnacji terenów zieleni miejskiej, stanowiącej własność Gminy Brzeg, obejmujących parki, skwery oraz zieleń przyuliczną, - bieżącego utrzymania i pielęgnacji terenów powiatowej zieleni przyulicznej na terenie miasta Brzeg. Szczegółowy zakres i sposób wykonywania prac określa załącznik nr 4 w przypadku terenów zieleni miejskiej i 4a w przypadku powiatowej zieleni przyulicznej. Zamawiający zastrzega że na terenach: Parku Centralnego, Parku Chrobrego, Parku nad Odrą, Parku Wolności, Parku Staromiejskiego dopuszczalna waga pojazdów poruszających się po alejkach mineralno-bitumicznych, kamiennych i ulepszonych mineralnych nie może przekroczyć 3,5 t.
Vorherige Bekanntmachung: 661292-2024
Interne Kennung: OR-IV.271.2.5.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp dopuszcza możliwość skrócenia terminu składania ofert, gdyż składanie ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bieżące utrzymanie terenów zieleni miejskiej oraz powiatowej zieleni przyulicznej na terenie miasta Brzeg w roku 2025”
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt