2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba tělocvičny, školní jídelny a kuchyně, ZŠ Lyčkovo náměstí 6/460, Praha 8 - Karlín
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je přístavba tělocvičny, školní jídelny a kuchyně ZŠ Lyčkovo nám. 6 / 460, Praha 8. Zadavatel uvádí, že předmětem této veřejné zakázky jsou stavební práce, technické zařízení budov a dodávka Gastrotechnologie.
Interne Kennung: OVZ/2024/0035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je Přístavba tělocvičny, školní jídelny a kuchyně ZŠ Lyčkovo nám. 6/460, Praha 8, spočívající v doplnění programu školy o chybějící tělocvičnu pro míčové hry a jídelnu s kuchyní. Zadavatel výslovně uvádí, že předmětem této veřejné zakázky jsou stavební práce, technické zařízení budov a dodávka Gastrotechnologie.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ si zadavatel vyhradil následující změny závazku: - náhrada nákladů vzniklých vybranému dodavateli jako zhotoviteli díla při prodloužení doby jeho provádění a při přerušení prací dle odst. 3.14 Závazného návrhu smlouvy, - náklady spojené s požadavky dotčených dozorových orgánů památkové péče s ohledem na umístění areálu školy v památkové zóně vyhlášené ve smyslu zákona č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči, ve znění pozdějších předpisů; samotná budova školy je památkově chráněna, stupeň ochrany je klasifikován kategorií kulturní památka (číslo v rejstříku KP -13025/1-2203) - jakákoliv další ujednání v Závazném návrhu smlouvy, pokud svým obsahem odpovídají ust. § 100 odst. 1 ZZVZ. Zadavateli si podle ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele za níže uvedených podmínek: - v případě, že zadavatel v průběhu plnění smlouvy o dílo na veřejnou zakázku od smlouvy o dílo odstoupí pro porušení smluvních povinností dodavatelem dle čl. XI. a XIV. Závazného návrhu smlouvy, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu o dílo na plnění veřejné zakázky s dalším dodavatelem v pořadí (dále jen „nový dodavatel“), a to za podmínek uvedených v nabídce tohoto druhého dodavatele. Pokud již bylo z původní smlouvy o dílo na plnění veřejné zakázky plněno a toto plnění se původnímu vybranému dodavateli nevrací, je zadavatel oprávněn uzavřít s druhým dodavatelem smlouvy o dílo na plnění veřejné zakázky ve zbývajícím rozsahu, tento postup se použije obdobně v případě dodavatelů, jenž se umístili na třetím a dalším pořadí, - smlouva o dílo bude novým dodavatelem plněna v souladu s podmínkami provádění díla dle zadávací dokumentace veřejné zakázky a nabídky nového dodavatele na veřejnou zakázku, - v souvislosti s realizací vyhrazené změny dodavatele je nový dodavatel oprávněn Závazný návrh smlouvy následujícím způsobem: o upravit Závazný návrh smlouvy dle nabídky nového dodavatele, zejména co se týče údajů, které byly předmětem hodnocení nabídek dle této ZD, o doplnit Závazný návrh smlouvy o ustanovení týkající se předání a převzetí plnění od stávajícího dodavatele, je-li to nezbytné, o úprava doby provedení díla bude v takovém případě sjednána způsobem, který je v čl. III. Závazného návrhu smlouvy sjednán pro změnu doby provádění díla, a to včetně kompenzace nákladů zhotovitele dle tohoto článku; tato úprava Závazného návrhu smlouvy je vyhrazenou změnou dle ust. § 100 odst. 1 ZZVZ.