2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podpora zvýšení klíčových kompetencí žáků v oblasti přírodovědného a technického vzdělávání na 5. ZŠ Cheb – dodávka nábytku do učeben a kabinetu III
Beschreibung: Předmětem VZ je dodávka nábytku do: a) učebny robotiky b) učebny polytechniky c) učebny elektrotechniky a cizích jazyků d) dílny kovo-dřevo e) kabinetu polytechniky. Předmětem dodávky je vždy zboží nové a nerepasované. Předmět plnění musí být proveden v souladu s platnými právními předpisy, jakož i v souladu se všemi požadavky stanovenými zadavatelem v zadávacích podmínkách. Detailní specifikace a bližší požadavky zadavatele na předmět plnění veřejné zakázky jsou uvedeny v příloze č. 1 návrhu Kupní smlouvy (přílohou č. 1 návrhu Kupní smlouvy je Soupis předmětu plnění). Předmět veřejné zakázky je realizován v rámci projektu podpořeného z Integrovaného regionálního operačního programu 2021-2027. Název projektu: Podpora zvýšení klíčových kompetencí žáků v oblasti přírodovědného a technického vzdělávání na 5. základní škole Cheb, reg. č.: CZ.06.04.01/00/22_111/0001665.
Interne Kennung: VZa 26/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001