2. Verfahren
Verfahren
Titel: PALACKÉHO MOST PŘES HRADECKOU EV.Č. BM-021 – DPZ+PDPS+AD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro povolení záměru (DPZ) včetně souvisejících průzkumů a studií a dokumentace pro provádění staveb (PDPS) včetně soupisu prací (SP). Součástí zakázky je také inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k podání žádosti o vydání povolení záměru na uvedenou akci. Dále je součástí ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci stavby. Projektová dokumentace bude řešit rekonstrukci mostu ev.č. BM-021 na ul. Palackého třída nad ulicí Hradeckou, který převádí ve dvou směrech pěší, ve dvou směrech a čtyřech pruzích hromadnou a individuální automobilovou dopravu, a to včetně dvoukolejného vedení tramvajové trati středem uličního profilu. Rekonstrukce mostu musí být navržena s ohledem na splnění požadavku na převedení dopravy i minimální podjezdovou výšku. Stávající nosná konstrukce bude zdemolována, podpěry a krajní opěry budou sanovány. Rozsah a obsah projektové dokumentace bude zpracován v souladu s vyhláškou č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb. Součástí předmětu plnění je rovněž geodetické zaměření a diagnostika opěr mostu z důvodu jejich možného využití a v případě nejasností uložení sítí zjištění jejich skutečné polohy a přeložky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P26V00000055