See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów do Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Nieżychowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów do Zakładu Doświadczalnego Nieżychowice zgodnie z poniższym, tj.: Nawóz NPK granulowany o zawartości min. N-5%, P2O5-10% i stosunku P2O5 : K2O jak 1:1,5 lub szerszym– 120 ton; Saletra amonowa o wielkości granulacji powyżej 2 mm dla 95% produktu i zawartości azotu powyżej 33%– 48 ton; Mocznik granulowany z inhibitorem ureazy- 24 ton; Siarczan magnezu do nawożenia posypowego o zawartości MgO 25% – 48 ton; Wapno nawozowe StandardKalk - 500 ton; Granulowany nawóz: Siarka elementarna – 24 tony.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nawóz NPK – 120 ton
Beschreibung: Nawóz NPK granulowany o zawartości min. N-5%, P2O5-10% i stosunku P2O5 : K2O jak 1:1,5 lub szerszym
Interne Kennung: I
Menge: 120 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Saletra amonowa -48 ton
Beschreibung: Saletra amonowa o wielkości granulacji powyżej 2 mm dla 95% produktu i zawartości azotu powyżej 33%– 48 ton
Interne Kennung: II
Menge: 48 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Mocznik granulowany z inhibitorem ureazy- 24 tony
Beschreibung: Mocznik granulowany z inhibitorem ureazy- 24 tony
Interne Kennung: III
Menge: 24 Tonnen
Los: LOT-0005
Titel: Siarczan magnezu do nawożenia posypowego o zawartości MgO 25% – 48 ton
Beschreibung: Siarczan magnezu do nawożenia posypowego o zawartości MgO 25% – 48 ton
Interne Kennung: IV
Los: LOT-0006
Titel: Wapno nawozowe StandardKalk - 500 ton
Beschreibung: Wapno nawozowe StandardKalk - 500 ton
Interne Kennung: V
Menge: 500 Tonnen
Los: LOT-0007
Titel: Granulowany nawóz: Siarka elementarna – 24 tony
Beschreibung: Granulowany nawóz: Siarka elementarna – 24 tony
Interne Kennung: VI