2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup sprzętu, aparatury i wyposażenia medycznego i niemedycznego do poszczególnych lokalizacji MCM ”Górna” w Łodzi”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn.: „Zakup sprzętu, aparatury i wyposażenia medycznego i niemedycznego do poszczególnych lokalizacji MCM ”Górna” w Łodzi” z podziałem na 3 części zwanymi też pakietami: 1. Pakiet I 2. Pakiet II 3. Pakiet III Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną, dowolną część lub na więcej dowolnych części – według własnego wyboru. Zamawiający nie wprowadza w tym zakresie ograniczeń. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamówienie jest podzielne na części. Pakiety są niepodzielne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie dostawy został zamieszczony w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: MCMG-ZP.2710.06.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: Niszczarka
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: Butla tlenowa z zintegrowanym reduktorem (reduktor) Butla tlenowa z zintegrowanym reduktorem (butla) Lampa bezcieniowa Termometr Aparat do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi Hamak do wagi Aparat do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi Lampa bezcieniowa Aparat do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi Aparat do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi Termometr Waga medycznej dla dorosłych ze wzrostomierzem Aparat do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi Termometr Aparat do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi Autoklaw do sterylizacji narzędzi Waga medycznej dla dorosłych ze wzrostomierzem Termometr Pulsoksymetr Taśma rehabilitacyjna Flat Band (czerwona) Taśma rehabilitacyjna Flat Band (żółta) Piłka rehabilitacyjna 45 cm Piłka rehabilitacyjna 55 cm Piłka rehabilitacyjna do pilatesu i rehabilitacji 22 cm Poduszka sensomotoryczna PRO+ 33cm
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet I
Beschreibung: Biostymulator Laserowy Lasertronic LT-3 + Skaner laserowy SK-1 Laserowa sonda skanująca, moc całkowita 480mW, długość fali świetlnej 660nm (80mW) oraz 808nm (400mW) +Sonda S-3N Długość fali świetlnej808 nm / moc impulsu 400 mW (praca ciągła i impulsowa z regulacją mocy). Biostymulator Laserowy Lasertronic LT-3+Sonda prysznicowa SP-3 Laserowa sonda 9-diodowa, moc całkowita 1440mW, długość fali świetlnej 808nm. Powierzchnia zabiegowa 50cm2. Praca ciągła i impulsowa z regulacją mocy. Biostymulator Laserowy Lasertronic LT-3+Sonda S-3N Długość fali świetlnej808 nm / moc impulsu 400 mW (praca ciągła i impulsowa z regulacją mocy). Aparat do terapii ultradźwiękami Sonotronic US-2+Automatyczna głowica do zabiegów ultradźwiękowych 18cm2 Głowica SUP-6 Aparat do dwukanałowej elektroterapii i ultradźwięków Multitronic MT-5+Automatyczna głowica do zabiegów ultradźwiękowych 18cm2 Głowica SUP-6 Aparat do terapii falami uderzeniowymi Impactis M+ BTL Głowica samoobsługowa do ultradźwięków HFS 12cm2 Stół do trakcji kompletny z urządzeniem do trakcji Aparat do masażu uciskowego BOA Max + 2x mankiet noga , 2x mankiet ręka Stolik pod aparaty Okulary ochronne NoIR LaserShield
Interne Kennung: Pakiet 1