2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Stichting RINIS zoekt een partij voor accountantsdiensten. Deze overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van drie (3) jaren. Na afloop van de initiële looptijd kan de overeenkomst vier (4) maal worden verlengd met telkens één (1) jaar. De maximale looptijd van de overeenkomst bedraagt derhalve zeven (7) jaren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -