2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka oraz cięcia pielęgnacyjne drzew i krzewów rosnących na terenach zewnętrznych stanowiących własność Gminy Wrocław będących w zarządzie ZZK.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: 1) wycinkę drzew i krzewów zgodnie z decyzjami administracyjnymi wydanymi przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz na podstawie typowania przez BOK-i (Zarządzenie Prezydenta Wrocławia nr 1217/19 ) w przypadku wycinki drzew / krzewów nie wymagających decyzji na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody, 2) cięcia pielęgnacyjne drzew i krzewów.
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/63/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W związku z zastosowaniem przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE I – wycinka oraz cięcia pielęgnacyjne drzew i krzewów rosnących na terenach stanowiących własność Gminy Wrocław będących w zarządzie ZZK w rejonie: A, B, H, I, F, G, Ł.
Interne Kennung: ZADANIE I
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE II – wycinka oraz cięcia pielęgnacyjne drzew i krzewów rosnących na terenach stanowiących własność Gminy Wrocław będących w zarządzie ZZK w rejonie R,S,U,O,P,T
Interne Kennung: ZADANIE II