2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa przygotowania i przeprowadzenia kampanii społecznej aktywizującej osoby z niepełnosprawnością do podjęcia zatrudnienia”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie kampanii społecznej aktywizującej osoby z niepełnosprawnością do podjęcia zatrudnienia. Celem kampanii jest dotarcie i przekonanie osób z niepełnosprawnością o wartościach jakie wnoszą dla pracodawcy podejmując zatrudnienie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy