309926-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Schutz- und Sicherheitskleidung – EA Modulaire Vesten en Toebehoren
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEA Modulaire Vesten en Toebehoren
BeschreibungNS zoekt een Leverancier die de Modulaire Vesten en Toebehoren produceert en levert aan een door NS gecontracteerde leverancier van bedrijfskleding (logistieke verdeler). Het gaat om panelen en minstens twee (2) soorten Hoezen, zoals undercover- en buitenhoes. De opdracht omvat onder voorbehoud van onvoorziene omstandigheden een initiële levering (uitrol) van 450 tot maximaal 700 nieuwe Modulaire Vesten en Toebehoren, met de optie om uit te breiden naar maximaal 4.000 Modulaire Vesten en Toebehoren* (zie tevens onder ‘hoofdstuk 3.3 Wat zijn de opties?’). Zie de jaarlijkse ingeschatte omvang hieronder bij ‘Omvang’. Het Modulaire Vest vormt samen met de Hoes één geïntegreerd systeem. * Leverancier dient rekening te houden met de mogelijkheid van opschaling en de tijdigheid hiervan. Omvang*: Initiële uitrol • De NS heeft de intentie om in 2026 circa 450 tot 700 Modulaire Vesten en Toebehoren te bestellen bij Leverancier, zodat NS uiterlijk Q2-2027 een initiële uitrol kan organiseren. • Hiermee worden alle Steek-en priemwerende Vesten van de huidige dragers (circa 450) waarvan de garantietijd in 2027 vervalt door een nieuw Steek-en priemwerend Vest vervangen. Deze vervanging zal jaarlijks worden uitgerold bij de overige dragers waarvan het Steek-en priemwerend Vest moet worden vervangen. Dit is circa 10% à 15% van het totaal aantal dragers (700). Nieuwe medewerkers • Daarnaast is er sprake van aspiranten (starters), dit zijn medewerkers die nieuw in dienst komen van NS en die moeten worden voorzien van een Modulair Vest en Toebehoren. Vanaf 2027 en daaropvolgende jaren gaat NS uit van 5% tot 15% vervangingsvraag voor Steek-en priemwerende Vesten en Toebehoren per jaar wat overeenkomt met circa 35 tot 105 stuks. * NB Aan genoemde volumes (aantallen) kunnen geen rechten worden ontleend. De Leverancier is verantwoordelijk voor het produceren van de Modulaire Vesten en Toebehoren en de levering hiervan aan de NS logistieke verdeler (gecontracteerde bedrijfskledingleverancier). Het ‘Modulaire Vest en de Toebehoren’ vormen één systeem dat functioneel, gebruiksvriendelijk en goed op elkaar afgestemd moet zijn. Draagmiddelen moeten eenvoudig aan de Hoezen bevestigd kunnen worden. De scope van de aanbesteding bestaat uit de volgende onderdelen: Voorbereiding - Afspraken maken over levertijden. - Opleiden van medewerkers van de door NS gecontracteerde leverancier van bedrijfskleding (logistieke verdeler) bij maatopnames, afpassen en maatwerk. Duidelijke inzet- en draaginstructies (laten) geven, met scholing en aandacht voor verschillen tussen mannen en vrouwen. - Implementatieplan opstellen i.s.m. NS en de door NS gecontracteerde leverancier van bedrijfskleding (logistieke verdeler). Productie & Pre-productietest - Produceren en labelen van de Modulaire Vesten. - (Laten) produceren en labelen van Toebehoren. - Produceren van Samples voor een pre-productietest(en). Logistiek & Magazijnproces - Verpakken van bestellingen met pakbon en instructies voor reiniging en gebruik. - Levering verzorgen naar NS logistieke verdeler (gecontracteerde leverancier van bedrijfskleding). Ontwikkelingen - Eenvoudig de beschermingsgraad kunnen aanpassen bij veranderend dreigingsniveau. - Proactief advies geven over nieuwe normeringen, comfort, bescherming en veiligheid. - Volgen van ontwikkelingen van Modulaire Vesten en Toebehoren op de markt en proactief adviseren van NS en in samenspraak met NS al dan niet doorvoeren. - (Kwaliteits)verbeteringen doorvoeren tijdens de overeenkomt, rekening houdend met duurzaamheid en sociaal ondernemerschap. - Waar mogelijk duurzame materialen en oplossingen gebruiken, bijvoorbeeld bij verpakking, logistiek en retourproces. - Gebruik maken van standaard Modulaire Vesten, panelen en materialen waar mogelijk. Bovenstaande opsomming zal nader worden uitgewerkt in de Gunningsleidraad.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18235200 Strickjacken, 35113430 Sicherheitswesten
5. Los
LosLOT-0000
Menge3 000 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZie documentatie (Selectieledraad).