309963-2026 - Wettbewerb
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – Dostawa środków dezynfekcyjnych dla SPZOZ w Sanoku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków dezynfekcyjnych dla SPZOZ w Sanoku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest : zakup o charakterze sukcesywnym środków dezynfekcyjnych wraz z jego dostarczeniem na koszt i ryzyko Wykonawcy do Magazynu Apteki SPZOZ w Sanoku, ul. 800-lecia 26, z podziałem zamawianego asortymentu na poszczególne pakiety, Wspólny słownik zamówień: CPV – 33.63.16.00-8 -środki antyseptyczne i dezynfekcyjne Zaoferowane wyroby muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ. 3. Podane w formularzu cenowym ilości są wartościami szacunkowymi/prognozowanymi, które w trakcie obowiązywania umowy mogą ulec zmniejszeniu w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy gwarantuje zamówienia na poziomie minimum 25% wartości zawartej umowy. 4. Wykonawca zaoferuje 60 dniowy termin płatności od daty wystawienia prawidłowej faktury VAT oraz zaoferuje okres niezmienności cen przez okres obowiązywania umowy. 5. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że w treści SWZ (w tym w załącznikach), w zakresie dotyczącym opisu przedmiotu zamówienia, jest mowa o znaku towarowym, patencie lub pochodzeniu, źródle lub szczególnym procesie charakteryzującym konkretny produkt przyjmuje się, że wskazaniu takiemu towarzyszy wy-raz: „lub równoważne”. Za asortyment równoważny Zamawiający uzna ten, który posiada te same lub lepsze od opisanych w SWZ parametry techniczne i jakościowe,-zgodnie z załącznikiem nr 10 do SWZ „określenie produktów równoważnych do przetargu” W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Interne KennungSPZOZ/PN/07/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do odkażania i odtłuszczania pola operacyjnego (bezbarwny) oraz preparatu do odkażania i odtłuszczania pola operacyjnego (barwiony)
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do odkażania i odtłuszczania pola operacyjnego (bezbarwny) oraz preparatu do odkażania i odtłuszczania pola operacyjnego (barwiony) Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 1
LosLOT-0002
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji powierzchni skażonych
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji powierzchni skażonych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 2
LosLOT-0003
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji sprzętów medycznych i powierzchni
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji sprzętów medycznych i powierzchni Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 3
LosLOT-0004
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym chusteczek do dezynfekcji sprzętu medycznego
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym chusteczek do dezynfekcji sprzętu medycznego Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 4
LosLOT-0005
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu o szerokim spektrum działania do dezynfekcji endoskopów i instrumentarium
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu o szerokim spektrum działania do dezynfekcji endoskopów i instrumentarium Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 5
LosLOT-0006
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu trójenzymatycznego do mycia i dezynfekcji w płynie
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu trójenzymatycznego do mycia i dezynfekcji w płynie Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 6
LosLOT-0007
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu alkoholowy do szybkiej dezynfekcji miejsc trudnodostępnych
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu alkoholowy do szybkiej dezynfekcji miejsc trudnodostępnych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 7
LosLOT-0008
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu myjąco-dezynfekującego do dużych powierzchni i sprzętu medycznego z możliwością stosowania w obecności pacjentów
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu myjąco-dezynfekującego do dużych powierzchni i sprzętu medycznego z możliwością stosowania w obecności pacjentów Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 8
LosLOT-0009
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji sprzętów medycznych, odpływów, syfonów
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji sprzętów medycznych, odpływów, syfonów Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 9
LosLOT-0010
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji odpadów komunalnych i kontenerów
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji odpadów komunalnych i kontenerów Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 10
LosLOT-0011
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu myjaco–dezynfekującego do dużych powierzchni i sprzętów medycznych
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu myjaco–dezynfekującego do dużych powierzchni i sprzętów medycznych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 11
LosLOT-0012
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu myjaco–dezynfekującego do powierzchni szpitalnych drobnego sprzętu medycznego
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu myjaco–dezynfekującego do powierzchni szpitalnych drobnego sprzętu medycznego Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 12
LosLOT-0013
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym emulsji myjącej bez mydła do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk oraz preparatu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk do dozowników Dermados
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym emulsji myjącej bez mydła do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk oraz preparatu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk do dozowników Dermados Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 13
LosLOT-0014
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu myjąco nawilżającego do rąk oraz preparatu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk do systemów Nexa
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu myjąco nawilżającego do rąk oraz preparatu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk do systemów Nexa Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 14
LosLOT-0015
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji błon śluzowych i leczenie trudno gojących się ran
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji błon śluzowych i leczenie trudno gojących się ran Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 15
LosLOT-0016
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do pielęgnacji wkłuć centralnych
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do pielęgnacji wkłuć centralnych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 16
LosLOT-0017
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym zestawów do dezynfekcji skóry przed iniekcjami
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym zestawów do dezynfekcji skóry przed iniekcjami Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 17
LosLOT-0018
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparat do szybkiego czyszczenia, nawilżania i płukania, ostrych, przewlekłych i zanieczyszczonych ran i oparzeń
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparat do szybkiego czyszczenia, nawilżania i płukania, ostrych, przewlekłych i zanieczyszczonych ran i oparzeń Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 18
LosLOT-0019
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji nieuszkodzonej skóry zewnętrznej i błony śluzowej
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji nieuszkodzonej skóry zewnętrznej i błony śluzowej Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 19
LosLOT-0020
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do myjni, dezynfektorów, basenów i kaczek oraz preparatu pielęgnującego do urządzeń medycznych
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do myjni, dezynfektorów, basenów i kaczek oraz preparatu pielęgnującego do urządzeń medycznych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 20
LosLOT-0021
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do pielęgnacji i toalety jamy ustnej
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do pielęgnacji i toalety jamy ustnej Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 21
LosLOT-0022
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do oczyszczania, nawilżania ran
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do oczyszczania, nawilżania ran Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 22
LosLOT-0023
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych, endoskopów i sprzętu medycznego
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych, endoskopów i sprzętu medycznego Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 23
LosLOT-0024
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji i sterylizacji endoskopów oraz pasków do kontroli
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do dezynfekcji i sterylizacji endoskopów oraz pasków do kontroli Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 24
LosLOT-0025
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym pięcioenzymatycznego preparatu do mycia endoskopów
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym pięcioenzymatycznego preparatu do mycia endoskopów Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 25
LosLOT-0026
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym chusteczek myjąco-dezynfekujące
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym chusteczek myjąco-dezynfekujące Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 26
LosLOT-0027
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym chusteczek o szerokim spektrum działania mikrobójczego
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym chusteczek o szerokim spektrum działania mikrobójczego Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 27
LosLOT-0028
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym systemu chusteczek do nasączania środkami dezynfekcyjnymi
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym systemu chusteczek do nasączania środkami dezynfekcyjnymi Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 28
LosLOT-0029
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym myjka do mycia ciała pacjenta, ściereczki ochronne do toalety pacjenta oraz czepek do mycia głowy bez spłukiwania
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym myjka do mycia ciała pacjenta, ściereczki ochronne do toalety pacjenta oraz czepek do mycia głowy bez spłukiwania Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 29
LosLOT-0030
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym granatów do dezynfekcji
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym granatów do dezynfekcji Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 30
LosLOT-0031
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu w postaci pianki do mycia skóry
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu w postaci pianki do mycia skóry Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 31
LosLOT-0032
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym płynu do mycia i pielęgnacji myjni dezynfektora
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym płynu do mycia i pielęgnacji myjni dezynfektora Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 32
LosLOT-0033
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do urządzeń Nocospray
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym preparatu do urządzeń Nocospray Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 33
LosLOT-0034
Titeldostawa o charakterze sukcesywnym środki dezynfekcyjne różne do centralnej sterylizatorni
Beschreibungdostawa o charakterze sukcesywnym środki dezynfekcyjne różne do centralnej sterylizatorni Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ oraz w formularzu „określenie produktów równoważnych do przetargu”–załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 34