309991-2026 - Wettbewerb
Polen – IT-Softwarepaket – Rozbudowa systemu medycznego i implementacja rozwiązań AI - Wdrożenie nowych rozwiązań w systemach informatycznych i bezpieczeństwa w Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa systemu medycznego i implementacja rozwiązań AI - Wdrożenie nowych rozwiązań w systemach informatycznych i bezpieczeństwa w Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o.
Beschreibung1. Rozbudowa systemu medycznego i implementacja rozwiązań AI - Wdrożenie nowych rozwiązań w systemach informatycznych i bezpieczeństwa w Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie części („pakiety”) – pojęcia „część” i „pakiet” w niniejszym postępowaniu są równoznaczne: Część nr Przedmiot zamówienia Część nr 1 Rozbudowa szpitalnego systemu medycznego Część nr 2 Implementacja rozwiązań sztucznej inteligencji do systemu medycznego 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymogi, warunki gwarancji, szkolenia z uwzględnieniem części zamówienia został określony w załączniku nr 1a do załącznika nr 1b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane
Interne KennungZP/6/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa szpitalnego systemu medycznego
BeschreibungRozbudowa szpitalnego systemu medycznego, szczegółowo określonych w załączniku 1a do SWZ
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelImplementacja rozwiązań sztucznej inteligencji do systemu medycznego
BeschreibungImplementacja rozwiązań sztucznej inteligencji do systemu medycznego, szczegółowo określonych w załączniku 1a do SWZ
Interne KennungCzęść nr 2