See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ubioru identyfikacyjnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ubioru identyfikacyjnego dla pracowników drużyn konduktorskich, maszynistów, kasjerów oraz kontrolerów. 2. Zamówienie zostało podzielone na siedem zadań, tj.: 1) zadanie nr 1 obejmuje dostawę 385 kpl. mundurów męskich, 500 kpl. mundurów damskich, 685 kpl. mundurów dla maszynistów, 10 kpl. mundurów dla maszynistek, 2) zadanie nr 2 obejmuje dostawę 4 452 szt. koszul męskich z długimi rękawami, 4 452 szt. koszul męskich z krótkimi rękawami, 2 164 szt. koszul damskich z długimi rękawami, 2 164 szt. koszul damskich z krótkimi rękawami, 3) zadanie nr 3 obejmuje dostawę 1 206 szt. krawatów, 1 059 szt. apaszek, 555 szt. pierścieni do apaszek, 4) zadanie nr 4 obejmuje dostawę 1 135 par półbutów męskich, 545 par półbutów damskich, 655 par botków ocieplanych męskich, 219 par botków ocieplanych damskich, 5) zadanie nr 5 obejmuje dostawę 340 szt. toreb, 655 szt. plecaków dla pracowników drużyn konduktorskich i maszynistów, 6) zadanie nr 6 obejmuje dostawę 422 szt. kurtek męskich, 131 szt. płaszczy damskich, 7) zadanie nr 7 obejmuje dostawę 190 szt. czapek rogatywek. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy. 3. Na przedmiot zamówienia Wykonawca jest zobowiązany udzielić co najmniej 12 miesięcznej gwarancji jakości, licząc od dnia dostarczenia asortymentu i podpisania dokumentu przyjęcia dostawy, bez uwag. 4. Szczegółowy opis, zakres, wymagania oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami. 5. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych, Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy) oraz w Rozdziale VII ust. 1 pkt 3) SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w postaci próbek, aktualnych wyników badań oraz wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy). 7. Powyższe wezwanie nie ma zastosowania do przedmiotowego środka dowodowego w postaci wzorów, które służą potwierdzeniu zgodności z kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub w przypadku, gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w ust. 6, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania – podstawa prawna art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. 8. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy w zakresie zdania nr 1 – 7. 9. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca realizował poszczególne dostawy przedmiotu zamówienia w terminie nie dłuższym niż 60 dni, licząc od dnia otrzymania zamówienia w zakresie zdania nr 1 – 7.
Vorherige Bekanntmachung: 841645-2025
Vorherige Bekanntmachung: 20067-2026
Interne Kennung: MWZ3.27.95.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowy opis, zakres, wymagania, dokumenty, wzory asortymentu, próbki materiału (tkaniny), podszewki, wyniki badań, które Wykonawca zobowiązany jest złożyć z ofertą odpowiednio dla danego zadania, sposób przygotowania ofert oraz zasady ich oceny zostały zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Specyfikacja Warunków Zamówienia zostanie zamieszczona na Platformie Zakupowej „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. pod adresem: i pod nazwą postępowania https://km.eb2b.com.pl "Dostawa ubioru identyfikacyjnego" znak: MWZ3.27.95.2025.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222100 Herrenanzüge; Damenhosenanzüge und -kostüme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18212000 Umhänge, 18223200 Jacketts, 18332000 Hemden, 18423000 Krawatten, 18815000 Stiefel, 18939000 Handtaschen, 18931100 Rucksäcke, 18420000 Bekleidungszubehör, 18443320 Feldmützen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 1 jest dostawa 385 kpl. mundurów męskich, 500 kpl. mundurów damskich, 685 kpl. mundurów dla maszynistów, 10 kpl. mundurów dla maszynistek. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy. 2. Na przedmiot zamówienia Wykonawca jest zobowiązany udzielić co najmniej 12 miesięcznej gwarancji jakości, licząc od dnia dostarczenia asortymentu i podpisania dokumentu przyjęcia dostawy, bez uwag. 3. Szczegółowy opis, zakres, wymagania oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych, Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy) oraz w Rozdziale VII ust. 1 pkt 3) SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w postaci próbek, aktualnych wyników badań oraz wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy). 6. Powyższe wezwanie nie ma zastosowania do przedmiotowego środka dowodowego w postaci wzorów, które służą potwierdzeniu zgodności z kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub w przypadku, gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w ust. 5, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania – podstawa prawna art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 8. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca realizował poszczególne dostawy przedmiotu zamówienia w terminie nie dłuższym niż 60 dni, licząc od dnia otrzymania zamówienia.
Interne Kennung: MWZ3.27.95.2025 - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 2 jest dostawa 4 452 szt. koszul męskich z długimi rękawami, 4 452 szt. koszul męskich z krótkimi rękawami, 2 164 szt. koszul damskich z długimi rękawami, 2 164 szt. koszul damskich z krótkimi rękawami. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy. 2. Na przedmiot zamówienia Wykonawca jest zobowiązany udzielić co najmniej 12 miesięcznej gwarancji jakości, licząc od dnia dostarczenia asortymentu i podpisania dokumentu przyjęcia dostawy, bez uwag. 3. Szczegółowy opis, zakres, wymagania oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych, Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy) oraz w Rozdziale VII ust. 1 pkt 3) SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w postaci próbek, aktualnych wyników badań oraz wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy). 6. Powyższe wezwanie nie ma zastosowania do przedmiotowego środka dowodowego w postaci wzorów, które służą potwierdzeniu zgodności z kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub w przypadku, gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w ust. 5, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania – podstawa prawna art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 8. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca realizował poszczególne dostawy przedmiotu zamówienia w terminie nie dłuższym niż 60 dni, licząc od dnia otrzymania zamówienia.
Interne Kennung: MWZ3.27.95.2025 - Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 18332000 Hemden
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 3 jest dostawa 1 206 szt. krawatów, 1 059 szt. apaszek, 555 szt. pierścieni do apaszek. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy. 2. Na przedmiot zamówienia Wykonawca jest zobowiązany udzielić co najmniej 12 miesięcznej gwarancji jakości, licząc od dnia dostarczenia asortymentu i podpisania dokumentu przyjęcia dostawy, bez uwag. 3. Szczegółowy opis, zakres, wymagania oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych, Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy) oraz w Rozdziale VII ust. 1 pkt 3) SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy). 6. Powyższe wezwanie nie ma zastosowania do przedmiotowego środka dowodowego w postaci wzorów, które służą potwierdzeniu zgodności z kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub w przypadku, gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w ust. 5, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania – podstawa prawna art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 8. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca realizował poszczególne dostawy przedmiotu zamówienia w terminie nie dłuższym niż 60 dni, licząc od dnia otrzymania zamówienia.
Interne Kennung: MWZ3.27.95.2025 - Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 18423000 Krawatten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18420000 Bekleidungszubehör
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 4 jest dostawa 1 135 par półbutów męskich, 545 par półbutów damskich, 655 par botków ocieplanych męskich, 219 par botków ocieplanych damskich. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy. 2. Na przedmiot zamówienia Wykonawca jest zobowiązany udzielić co najmniej 12 miesięcznej gwarancji jakości, licząc od dnia dostarczenia asortymentu i podpisania dokumentu przyjęcia dostawy, bez uwag. 3. Szczegółowy opis, zakres, wymagania oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych, Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy) oraz w Rozdziale VII ust. 1 pkt 3) SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy). 6. Powyższe wezwanie nie ma zastosowania do przedmiotowego środka dowodowego w postaci wzorów, które służą potwierdzeniu zgodności z kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub w przypadku, gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w ust. 5, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania – podstawa prawna art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 8. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca realizował poszczególne dostawy przedmiotu zamówienia w terminie nie dłuższym niż 60 dni, licząc od dnia otrzymania zamówienia.
Interne Kennung: MWZ3.27.95.2025 - Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 18815000 Stiefel
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 5 jest dostawa 340 szt. toreb, 655 szt. plecaków dla pracowników drużyn konduktorskich i maszynistów. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy. 2. Na przedmiot zamówienia Wykonawca jest zobowiązany udzielić co najmniej 12 miesięcznej gwarancji jakości, licząc od dnia dostarczenia asortymentu i podpisania dokumentu przyjęcia dostawy, bez uwag. 3. Szczegółowy opis, zakres, wymagania oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych, Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy) oraz w Rozdziale VII ust. 1 pkt 3) SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy). 6. Powyższe wezwanie nie ma zastosowania do przedmiotowego środka dowodowego w postaci wzorów, które służą potwierdzeniu zgodności z kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub w przypadku, gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w ust. 5, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania – podstawa prawna art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 8. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca realizował poszczególne dostawy przedmiotu zamówienia w terminie nie dłuższym niż 60 dni, licząc od dnia otrzymania zamówienia.
Interne Kennung: MWZ3.27.95.2025 - Zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 18939000 Handtaschen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18931100 Rucksäcke
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 6 jest dostawa 422 szt. kurtek męskich, 131 szt. płaszczy damskich. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy. 2. Na przedmiot zamówienia Wykonawca jest zobowiązany udzielić co najmniej 12 miesięcznej gwarancji jakości, licząc od dnia dostarczenia asortymentu i podpisania dokumentu przyjęcia dostawy, bez uwag. 3. Szczegółowy opis, zakres, wymagania oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych, Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy) oraz w Rozdziale VII ust. 1 pkt 3) SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w postaci próbek, aktualnych wyników badań oraz wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy). 6. Powyższe wezwanie nie ma zastosowania do przedmiotowego środka dowodowego w postaci wzorów, które służą potwierdzeniu zgodności z kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub w przypadku, gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w ust. 5, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania – podstawa prawna art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 8. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca realizował poszczególne dostawy przedmiotu zamówienia w terminie nie dłuższym niż 60 dni, licząc od dnia otrzymania zamówienia.
Interne Kennung: MWZ3.27.95.2025 - Zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 18223200 Jacketts
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18212000 Umhänge
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 7 jest dostawa 190 szt. czapek rogatywek. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy. 2. Na przedmiot zamówienia Wykonawca jest zobowiązany udzielić co najmniej 12 miesięcznej gwarancji jakości, licząc od dnia dostarczenia asortymentu i podpisania dokumentu przyjęcia dostawy, bez uwag. 3. Szczegółowy opis, zakres, wymagania oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych, Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy) oraz w Rozdziale VII ust. 1 pkt 3) SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale III ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy). 6. Powyższe wezwanie nie ma zastosowania do przedmiotowego środka dowodowego w postaci wzoru, który służy potwierdzeniu zgodności z kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub w przypadku, gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w ust. 5, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania – podstawa prawna art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 8. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca realizował poszczególne dostawy przedmiotu zamówienia w terminie nie dłuższym niż 60 dni, licząc od dnia otrzymania zamówienia.
Interne Kennung: MWZ3.27.95.2025 - Zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 18443320 Feldmützen