See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dozór i utrzymanie obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Nowym Sączu – Obsługa i eksploatacja zbiornika wodnego "Skrzyszów" - lata 2025 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa, eksploatacja, konserwacja i remonty, bieżące i utrzymanie wykonywane na obiekcie hydrotechnicznym administrowanym prze PGW Wody Polskie Zarząd Zlewni w Nowym Sączu – zbiorniku wodnym „Skrzyszów” na potoku Korzeń w miejscowości Skrzyszów Górny gmina Skrzyszów, powiat tarnowski.
Vorherige Bekanntmachung: 662921-2024
Interne Kennung: K.ROZ.2710.117.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001