310044-2025 - Wettbewerb
Polen – Abfallcontainer und -körbe – „DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH POJEMNIKÓW NA ODPADY POSORTOWNICZE, BIOODPADY ORAZ ODPADY SEGREGOWANE „ – cz. II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH POJEMNIKÓW NA ODPADY POSORTOWNICZE, BIOODPADY ORAZ ODPADY SEGREGOWANE „ – cz. II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, dostawę i transport fabrycznie nowych (rok produkcji 2025) pojemników komunalnych na odpady posortownicze oraz odpady segregowane. Wykonanych z materiałów gwarantujących sprawne i ciche przemieszczanie pojemnika. Spełniających europejskie standardy i normy obciążeniowe. Przedmiot zamówienia dotyczy dostawy: 1) pojemników na komunalne odpady zmieszane o pojemności 0,12 m3 w ilości 1 500 szt. 2) pojemników na komunalne odpady zmieszane o pojemności 0,24 m3 w ilości 200 szt. 3) pojemników na komunalne odpady zmieszane o pojemności 1,10 m3 w ilości 70 szt. 4) pojemników na komunalne odpady zmieszane o pojemności 0,66 m3 w ilości 15 szt. 5) pojemników na komunalne odpady segregowane plastik, metal o poj. 0,12 m3 w ilości 4 036 szt. 6) pojemników na komunalne odpady segregowane plastik, metal o poj. 0,24 m3 w ilości 1 211 szt. 7) pojemników na komunalne odpady segregowane plastik, metal o poj. 1,10 m3 w ilości 312 szt. 8) pojemników na komunalne odpady segregowane szkło o poj. 0,12 m3 w ilości 4 036 szt. 9) pojemników na komunalne odpady segregowane szkło o poj. 0,24 m3 w ilości 1 211 szt. 10) pojemników na komunalne odpady segregowane szkło o poj. 1,10 m3 w ilości 312 szt. 11) pojemników na komunalne odpady segregowane papier o poj. 0,12 m3 w ilości 4 036 szt. 12) pojemników na komunalne odpady segregowane papier o poj. 0,24 m3 w ilości 1 211 szt. 13) pojemników na komunalne odpady segregowane papier o poj. 1,10 m3 w ilości 312 szt.
Interne Kennung: 7/ZI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa fabrycznie nowych pojemników na odpady posortownicze, bioodpady oraz odpady segregowane „ – cz. II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, dostawę i transport fabrycznie nowych (rok produkcji 2025) pojemników komunalnych na odpady posortownicze oraz odpady segregowane. Wykonanych z materiałów gwarantujących sprawne i ciche przemieszczanie pojemnika. Spełniających europejskie standardy i normy obciążeniowe. Szczegółowy zapis zawiera SWZ oraz Opis przedmiotu zamówienia.