310048-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługa kredytu w linii kredytowej złotowej w wysokości 11.000.000 zł na pokrycie deficytu budżetowego (dofinansowanie zadań inwestycyjnych realizowanych przez Gminę Brwinów w roku 2025) oraz spłatę zaciągniętych kredytów i pożyczek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu w linii kredytowej złotowej w wysokości 11.000.000 zł na pokrycie deficytu budżetowego (dofinansowanie zadań inwestycyjnych realizowanych przez Gminę Brwinów w roku 2025) oraz spłatę zaciągniętych kredytów i pożyczek
Beschreibung: 1. Udzielenie i obsługa kredytu w linii kredytowej złotowej w wysokości 11.000.000 zł na pokrycie deficytu budżetowego (dofinansowanie zadań inwestycyjnych realizowanych przez Gminę Brwinów w roku 2025) oraz spłatę zaciągniętych kredytów i pożyczek. 2. Środki z linii kredytowej będą uruchamiane po podpisaniu umowy w okresie od dnia 01.09.2025 r. do dnia 29.12.2025 r. Środki finansowe z linii kredytowej będą uruchamiane każdorazowo na podstawie złożonego przez Zamawiającego wniosku, w terminie 3 dni kalendarzowych licząc od dnia jego złożenia w banku i w wysokości podanej przez Zamawiającego. Zamawiającemu będzie przysługiwać prawo do niewykorzystania pełnej kwoty kredytu. W w/w sytuacji linia kredytowa zostanie zamknięta z dniem 30.12.2025 r.
Interne Kennung: ZP.271.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001