310058-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste – 25-010 Živé stádo – rezervace 240 tun
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel25-010 Živé stádo – rezervace 240 tun
BeschreibungPředmětem VZ je zajištění státních hmotných rezerv formou rezervace a ochraňování jatečného skotu (dále také „HR živé stádo“ nebo „HR“) s podmínkou budoucího odkoupení HR živého stáda nebo jeho části. Předmětem je jatečný býk výkrm (ve stáří do 24 měsíců, 40 tun) a jatečná kráva (ve stáří nad 24 měsíců, 200 tun), celkem 240 tun. HR živého stáda bude v souladu se zákonem 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, považováno za majetek České republiky s příslušností hospodařit pro zadavatele. VZ je v souladu s ust. § 35 zákona rozdělena na dvě části, a to: • 1. část VZ – Čechy o jatečný býk výkrm ve stáří do 24 měsíců, 20 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 23 500 kg, koeficient 1,7) o jatečná kráva ve stáří nad 24 měsíců, 100 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 105 260 kg, koeficient 1,9) o ustájení na území těchto krajů: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj. • 2. část VZ – Morava o jatečný býk výkrm ve stáří do 24 měsíců, 20 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 23 500 kg, koeficient 1,7) o jatečná kráva ve stáří nad 24 měsíců, 100 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 105 260 kg, koeficient 1,9) o ustájení na území těchto krajů: kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
Interne Kennung12426/25-SSHR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03321000 Rinder
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. část VZ – Čechy
Beschreibung1. část VZ – Čechy je rezervace a ochraňování jatečného skotu (dále také „HR živé stádo“ nebo „HR“) s podmínkou budoucího odkoupení HR živého stáda nebo jeho části: o jatečný býk výkrm ve stáří do 24 měsíců, 20 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 23 500 kg, koeficient 1,7) o jatečná kráva ve stáří nad 24 měsíců, 100 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 105 260 kg, koeficient 1,9) o ustájení na území těchto krajů: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj.
Interne Kennung1. část VZ
Optionen
Beschreibung der OptionenViz čl. 13 odst. 13.1. Zadávací dokumentace
LosLOT-0002
Titel2. část VZ – Morava
BeschreibungPředmětem 2. části VZ – Morava je rezervace a ochraňování jatečného skotu (dále také „HR živé stádo“ nebo „HR“) s podmínkou budoucího odkoupení HR živého stáda nebo jeho části: o jatečný býk výkrm ve stáří do 24 měsíců, 20 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 23 500 kg, koeficient 1,7) o jatečná kráva ve stáří nad 24 měsíců, 100 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 105 260 kg, koeficient 1,9) o ustájení na území těchto krajů: kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
Interne Kennung2. část VZ