310145-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Świadczenie usług ochrony osób i mienia budynku Centrum Kongresowego ICE Kraków wraz z terenem zewnętrznym i parkingiem, na potrzeby Agencji Rozwoju Miasta Krakowa Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług ochrony osób i mienia budynku Centrum Kongresowego ICE Kraków wraz z terenem zewnętrznym i parkingiem, na potrzeby Agencji Rozwoju Miasta Krakowa Sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie świadczenia usług ochrony osób i mienia budynku Centrum Kongresowego ICE Kraków wraz z terenem zewnętrznym i parkingiem, na potrzeby Agencji Rozwoju Miasta Krakowa Sp. z o.o. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie na rzecz Zamawiającego usług ochrony osób i mienia Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków (dalej: „Obiektu”), wraz z terenem zewnętrznym oraz parkingiem. 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym między innymi jego zakres, sposób realizacji i wymagania z tym związane, został przedstawiony w Załączniku 1 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 1.4 Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia dodatkowej ochrony Obiektu, jednak nie więcej niż łącznie w liczbie 2500 osobogodzin w okresie realizacji usługi. Zamawiający szacuje, że liczba zleconych osobogodzin dodatkowej ochrony Obiektu w okresie od 1 kwietnia 2026r. do dnia 31 grudnia 2026r. nie przekroczy 1100 osobogodzin, natomiast w okresie od 1 stycznia 2027r. do 31 grudnia 2027r. nie przekroczy 1400 osobogodzin. W przypadku nie skorzystania z przewidzianej liczby osobogodzin w 2026r. Zamawiający dopuszcza możliwość przeniesienia ich na rok 2027. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia są zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung73026-2026
Interne KennungARMK 1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001