See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprzętu kwaterunkowego
Beschreibung: Dostawy sprzętu kwaterunkowego: Część 1 - Łóżka polowe, Część 2 - Taborety polowe, Część 3 - Stoły polowe
Interne Kennung: Sprawa 36/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Łóżka polowe
Beschreibung: Dostawa mebli polowych zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Załącznikiem nr 3a do SWZ
Interne Kennung: 36/2025 - Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP, dla wszystkich części niniejszego postępowania do dnia 28.11.2025 r. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe. Cena jednostkowa asortymentu z zamówienia podstawowego oraz takiego samego asortymentu objętego prawem opcji musi być identyczna. Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, iż nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, szczegółowe ilości oraz rodzaj wyposażenia meblowego zostaną określone przez Zamawiającego w zgłoszeniu pisemnym przesłanym do Wykonawcy. Wszystkie wymagania zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Taborety polowe
Beschreibung: Dostawa mebli polowych zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ oraz Załącznikiem nr 4a do SWZ
Interne Kennung: 36/2025 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Stoły polowe
Beschreibung: Dostawa mebli polowych zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ oraz Załącznikiem nr 5a do SWZ
Interne Kennung: 36/2025 - Część 3