2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Revitalizace veřejného prostranství před autobusovým nádražím v Karviné“
Beschreibung: Obecné vymezení předmětu veřejné zakázky Předmětem zakázky je realizace dvou ploch zeleně před autobusovým nádražím v Karviné. Stěžejní částí projektu je založení nových výsadeb s důrazem na doplnění prvků modrozelené infrastruktury. Jedná se především o kácení, nové výsadby, zakládání zelených ploch a následná povýsadbové péče. Navržené úpravy musí respektovat stávající vedení sítí technické infrastruktury a jejich ochranná pásma stanovená jednotlivými správci (viz zákon č. 485/2000 Sb., ČSN 75 5401 a ČSN 75 6101). Před započetím prací budou jednotlivé sítě vytyčeny jejich správci. Prováděná výsadba musí splňovat ČSN 83 9021 Technologie vegetačních úprav v krajině – Rostliny a jejich výsadba. Při výsadbě stromů musí být dodrženy arboristické standardy SPPK A02 001:2021 Výsadba stromů a SPPK A02 003:2014 Výsadba a řez keřů a lián. Péče o keře bude realizována dle ČSN 83 9051 Technologie vegetačních úprav v krajině – Rozvojová a udržovací péče o vegetační plochy. Více v podrobnostech zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P25V00000156
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní řízení na služby
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 03452000 Bäume, 03451000 Pflanzen, 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001