2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i wdrożenie serwera systemu kopii zapasowych wraz z licencjami i wsparciem serwisowym w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera z licencjami na oprogramowanie do wykonywania kopii zapasowych w następujących ilościach: 1) Serwer – 1 szt. 2) Licencje na oprogramowanie do wykonywania kopii zapasowych: a) Ochrona komputerów – 130 szt. b) Ochrona użytkowników na platformie Microsoft 365 – 130 szt. 3) Usługa pierwszej linii wsparcia serwisowego świadczonego przez Wykonawcę. 4) Usługa wdrożenia ze szkoleniami dla 3 osób w łącznym wymiarze 4 godzin. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 - Specyfikacja techniczna.
Vorherige Bekanntmachung: 230853-2026
Interne Kennung: IR.272.1.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IR.272.1.6.2026
Menge: 1 Stück