2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego wozu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki OSP Ostrowice gmina Drawsko Pomorskie. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 – do niniejszej SWZ– wymagania techniczne, a także projekt umowy – załącznik nr 4 do SWZ
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IR.271.16.2024.DR