2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding beveiliging volgens de niet-openbare procedure
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om basis van de economisch meest voordelige aanbieding één Opdrachtnemer voor de levering van beveiligingsdiensten voor alle locaties van INNOVO te selecteren. Deze Inschrijver is volledig verantwoordelijk voor de uitvoering en aansturing van operationele dienstverlening op het gebied van beveiliging binnen de kaders die hierin door INNOVO worden gesteld. De opdracht betreft de beveiliging van alle locaties van INNOVO gedurende minimaal 26 maanden.
Interne Kennung: KQPN/2025/2
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: INNOVO heeft de mogelijkheid de overeenkomst optioneel eenzijdig drie keer te verlengen met telkens twee jaar.