See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Konkurs ofert uzupełniający na udzielanie świadczeń zdrowotnych w podziale na pakiety : 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju Leczenie Szpitalne w zakresie dyżurów lekarskich w Izbie Przyjęć 2. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju Podstawowa Opieka Zdrowotna w zakresie świadczeń w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej przez lekarzy prowadzących indywidualną praktykę lekarską lub indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską na rzecz pacjentów SPZZOZ w Pruszkowie
Interne Kennung: DKP/KO/12/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Konkurs ofert uzupełniający na udzielanie świadczeń zdrowotnych w podziale na pakiety: 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju Leczenie Szpitalne w zakresie dyżurów lekarskich w Izbie Przyjęć 2. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju Podstawowa Opieka Zdrowotna w zakresie świadczeń w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej przez lekarzy prowadzących indywidualną praktykę lekarską lub indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską na rzecz pacjentów SPZZOZ w Pruszkowie