2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatu do zabiegów litotrypsji (powtórzenie).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do zabiegów litotrypsji (powtórzenie)
Interne Kennung: ZP/18/KPO/2026/UE/KARD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na pilność zamówienia oraz konieczność zapewnienia terminowej realizacji zadania pn. UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0408/25/KPO/1787/2025/567 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia pn. „Wsparcie obszaru kardiologii Pleszewskiego Centrum Medycznego poprzez zakup sprzętu medycznego”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Zachowanie standardowego terminu składania ofert uniemożliwiłoby wykonanie zamówienia w wymaganym czasie, ze względu na wcześniejsze opublikowane ogłoszenie oraz złożone wnioski, które podlegały odrzuceniu, co mogłoby skutkować utratą przyznanych środków finansowych. W związku z tym skrócenie terminu składania ofert jest niezbędne i uzasadnione okolicznościami niezależnymi od Zamawiającego. Jego celem jest zapewnienie terminowej realizacji zadania oraz efektywnego wykorzystania środków publicznych. Jednocześnie Zamawiający wskazuje, że skrócenie terminu składania ofert nie wpłynie na krąg potencjalnych wykonawców. Realizacja zamówienia we wskazanym terminie nie ograniczy konkurencji ani nie wpłynie negatywnie na możliwość złożenia ofert przez potencjalnych wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Aparat do zabiegów litotrypsji
Beschreibung: Aparat do zabiegów litotrypsji
Interne Kennung: Aparat do zabiegów litotrypsji