2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT dienstverlening
Beschreibung: Thuiswest werd op 01/07/2023 opgericht als woonmaatschappij en is een samensmelting van 4 sociale huurmaatschappijen: De Mandel, SVK Roeselare, SVK Izegem, IZI Wonen. Het werkingsgebied van de woonmaatschappij behelst momenteel 14 gemeenten en zal evolueren naar 11. Thuiswest telt ca 100 werknemers, die tewerkgesteld worden op 1 locatie in Roeselare, Groenestraat 224. Externe ICT ondersteuning on-site moet mogelijk zijn.
Interne Kennung: PPP0LZ-602/6127/2026347
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026347_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste